Čas na serveru 04:32:34

Veselá parta

Id: 127701

Veselá parta

  •  / Veselá parta / Adolf Born
  •  / Veselá parta / Adolf Born

litografie/papír, velikost listu 34 x 22 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 15/100, volně loženo, nerámováno, papír lokálně znečištěn

zobrazeno: 5061x

Vyvolávací cena:

7 500