Čas na serveru 03:59:04

Vlivy osmanské, benátské a řecké se radostně setkávají na Peloponesu

Id: 462401

  •  / Vlivy osmanské, benátské a řecké se radostně setkávají na Peloponesu / Adolf Born

litografie/papír, rozměr lisrtu 49,5 x 63 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, volně loženo, vznik 2012

zobrazeno: 1921x

Vyvolávací cena:

26 000