Čas na serveru 12:57:39

Vystoupení

Id: 182806

Vystoupení

  •  / Vystoupení / Adolf Born
  •  / Vystoupení / Adolf Born
  •  / Vystoupení / Adolf Born
  •  / Vystoupení / Adolf Born
  •  / Vystoupení / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 26,5 cm, signováno, pospáno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1331x

Vyvolávací cena:

22 000