Čas na serveru 11:47:31

Vystoupení

Id: 246804

Vystoupení

  •  / Vystoupení / Adolf Born
  •  / Vystoupení / Adolf Born
  •  / Vystoupení / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 3983x

Vyvolávací cena:
1 600

17 000

Příhozy: 60