Čas na serveru 16:03:06

Vystoupení

Id: 246804

Vystoupení

  •  / Vystoupení / Adolf Born
  •  / Vystoupení / Adolf Born
  •  / Vystoupení / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 4529x

Vyvolávací cena:
1 600

17 000

Příhozy: 60