Čas na serveru 00:07:50

Výtvarné umění

Id: 58602

Výtvarné umění

  •  / Výtvarné umění / Adolf Born

litografie/papír, rozměr 50,5 x 37 cm, signováno vlevo dole a číslováno 131/200, nerámováno, volně loženo, původní dobrý stav

zobrazeno: 1989x

Vyvolávací cena: