Čas na serveru 12:45:56

Výtvarné umění

Id: 58602

Výtvarné umění

  •  / Výtvarné umění / Adolf Born

litografie/papír, rozměr 50,5 x 37 cm, signováno vlevo dole a číslováno 131/200, nerámováno, volně loženo, původní dobrý stav

zobrazeno: 1527x

Vyvolávací cena: