Čas na serveru 16:56:06

Vznešený pár

Id: 276903

Vznešený pár

  •  / Vznešený pár / Adolf Born
  •  / Vznešený pár / Adolf Born
  •  / Vznešený pár / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozené opáskování

zobrazeno: 4304x

Vyvolávací cena:

30 000

Účastníci: 23

Příhozy: 68