Čas na serveru 12:21:39

Vzpomínka na Istanbul

Id: 22504

Vzpomínka na Istanbul

  •  / Vzpomínka na Istanbul / Adolf Born

litografie/papír, autorský tisk, velikost tisku 38 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1977, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2754x

Vyvolávací cena:
4 800

26 010