Čas na serveru 02:13:17

Závod trpaslíků

Id: 67201

Závod trpaslíků

  •  / Závod trpaslíků / Adolf Born

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, majitelem získáno přímo od autora

zobrazeno: 4410x

Vyvolávací cena:
12 000

101 000

Příhozy: 89