Čas na serveru 21:06:20

Zděšení

Id: 215202

Zděšení

  •  / Zděšení / Adolf Born
  •  / Zděšení / Adolf Born
  •  / Zděšení / Adolf Born

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 19 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, vystaveno v roce 2004 na výstavě Adolf Born: Dospělým a dětem

zobrazeno: 3211x

Vyvolávací cena:
9 000

48 000

Příhozy: 51