Čas na serveru 01:16:14

Ženy Karla IV.

Id: 455201

Ženy Karla IV.

  •  / Ženy Karla IV. / Adolf Born

akvarel/papír, rozměr listu 33 x 14 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4667x

Vyvolávací cena:
12 000

52 000

Příhozy: 49