Čas na serveru 20:30:16

Zimní radovánky

Id: 313401

Zimní radovánky

  •  / Zimní radovánky / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr tisku 43,5 x 53,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno 54/65 vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1471x

Vyvolávací cena:

52 000

Účastníci: 19

Příhozy: 71