Čas na serveru 01:54:01

Živly

Id: 390305

Živly

  •  / Živly / Adolf Born
  •  / Živly / Adolf Born
  •  / Živly / Adolf Born
  •  / Živly / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 38,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1831x

Vyvolávací cena:

29 000