Čas na serveru 14:24:15

Žlutá růže

Id: 163401

Žlutá růže

  •  / Žlutá růže / Adolf Born
  •  / Žlutá růže / Adolf Born
  •  / Žlutá růže / Adolf Born
  •  / Žlutá růže / Adolf Born

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 42 x 19 cm, signováno vpravo dole, věnování a popis vlevo dole, paspartováno, zaskleno, nově rámováno

zobrazeno: 6347x

Vyvolávací cena:

9 000