Čas na serveru 01:05:25

Žofka

Id: 215203

Žofka

  •  / Žofka / Adolf Born
  •  / Žofka / Adolf Born

kombinovaná technika/ultrafán/malba/koláž/filmová fáze, rozměr ve výřezu 16 x 24 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 620x

Vyvolávací cena:

12 000