Čas na serveru 12:41:43

Ztracené srdce

Id: 7201

Ztracené srdce

  •  / Ztracené srdce / Adolf Born

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 16,7 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 96, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4128x

Vyvolávací cena:
11 000

76 000

Příhozy: 56