Čas na serveru 11:58:40

Zuzana a civící starci

Id: 218701

Zuzana a  civící starci

  •  / Zuzana a  civící starci / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno 30/50, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 6823x

Vyvolávací cena:

31 000

Účastníci: 22

Příhozy: 49