Čas na serveru 20:03:55

Zvláštní nabídka

Id: 170901

Zvláštní nabídka

  •  / Zvláštní nabídka / Adolf Born

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 28,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2030x

Vyvolávací cena:

26 500