Čas na serveru 00:23:19

Adolf Chwala
Červánky nad Alpami

Id: 385001

Červánky nad Alpami

  •  / Červánky nad Alpami / Adolf Chwala

ole/plátno, rozměr 44,5 x 60,5 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám

zobrazeno: 1800x

Vyvolávací cena:

90 000

Účastníci: 18

Příhozy: 102