Čas na serveru 19:07:27

Adolf Chwala
Krajina s jezírkem

Id: 367001

Krajina s jezírkem

  •  / Krajina s jezírkem / Adolf Chwala

olej/plátno, rozměr 50 x 81,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, v minulosti rentoilováno, dekorativně rámováno, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Šárky Leubnerové

zobrazeno: 1314x

Vyvolávací cena:
12 000

86 000

2022,07-1,18,21,44,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu