Čas na serveru 21:24:38

Adolf Chwala
Krajina s pradlenou u řeky

Id: 165401

Krajina s pradlenou u řeky

  •  / Krajina s pradlenou u řeky / Adolf Chwala

olej/plátno, rozměr 37 x 58 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Šárky Leubnerové

zobrazeno: 3149x

Vyvolávací cena:
25 000

180 000

Příhozy: 79