Čas na serveru 19:33:44

Adolf Chwala
Městečko v Alpách

Id: 279302

Městečko v Alpách

  •  / Městečko v Alpách / Adolf Chwala

olej/plátno, rozměr 42 x 68 cm, značeno vpravo dole, datováno 1873, na zadní straně přípis na blindrámu, dekorativně adjustováno, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 2353x

Vyvolávací cena:
12 000

61 000

2020,12-1,07,21,04,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu