Čas na serveru 10:26:15

Adolf Chwala
Městečko v Alpách

Id: 279302

Městečko v Alpách

  •  / Městečko v Alpách / Adolf Chwala

olej/plátno, rozměr 42 x 68 cm, značeno vpravo dole, datováno 1873, na zadní straně přípis na blindrámu, dekorativně adjustováno, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 3400x

Vyvolávací cena:
12 000

150 000