Čas na serveru 19:34:38

Adolf Chwala
U alpského jezera

Id: 281302

U alpského jezera

  •  / U alpského jezera / Adolf Chwala

olej/plátno, rozměr 42 x 53 cm, značeno vlevo dole, v minulosti rentoilováno, restaurováno, na povrchu v různých místech odřeninky, stav viz foto, poškozený rám

zobrazeno: 5717x

Vyvolávací cena:
11 000

156 000