Čas na serveru 03:23:39

Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff
Útěk před vlky

Id: 596

Útěk před vlky

  •  / Útěk před vlky / Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 82 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 7006x

Vyvolávací cena:
25 000

54 000