Čas na serveru 17:49:15

Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff
V přístavu

Id: 228505

V přístavu

  •  / V přístavu / Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff

olej/plátno, rozměr 82 x 50 cm, značeno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, oděrky na rámu

zobrazeno: 916x

Vyvolávací cena:

14 000