Čas na serveru 03:47:57

Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff
V rybářském přístavu

Id: 270519

V rybářském přístavu

  •  / V rybářském přístavu / Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 3064x

Vyvolávací cena:

12 510