Čas na serveru 10:57:32

Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff
V rybářském přístavu

Id: 270519

V rybářském přístavu

  •  / V rybářském přístavu / Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 3724x

Vyvolávací cena:

12 510