Čas na serveru 03:21:34

Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff
Závody vozatajů v Římě

Id: 276601

Závody vozatajů v Římě

  •  / Závody vozatajů v Římě / Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff

olej/plátno, rozměr 82 x 129 cm, rozměr s rámem 110 x 157 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, stav viz foto

zobrazeno: 5546x

Vyvolávací cena:
11 000

37 000