Čas na serveru 15:06:57

Adolf Doležal
Žně na Chlumu

Id: 36904

Žně na Chlumu

  •  / Žně na Chlumu / Adolf Doležal

olej/překližka, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 1939, zaskleno, oloupaný rám, původní stav

zobrazeno: 2064x

Vyvolávací cena:
900

1 109