Čas na serveru 08:21:12

Adolf Hoffmeister
Jazz

Id: 26108

Jazz

  •  / Jazz / Adolf Hoffmeister
  •  / Jazz / Adolf Hoffmeister
  •  / Jazz / Adolf Hoffmeister

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole monogramem AH, datováno 61, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3532x

Vyvolávací cena:

7 500