Čas na serveru 13:03:41

Adolf Hoffmeister
Karikatura

Id: 420305

Karikatura

  •  / Karikatura / Adolf Hoffmeister

tuš/papír, rozměr ve výřezu 25 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 442x

Vyvolávací cena:

2 100