Čas na serveru 10:46:52

Adolf Kašpar
Bárka u břehu

Id: 187403

Bárka u břehu

  •  / Bárka u břehu / Adolf  Kašpar

olej/plátno/karton, rozměr plátna 31 x 25 cm, signováno vpravo dole monogramem AK, obraz i rám v velmi dobrém stavu, vzácně se vyskytující autor

zobrazeno: 1217x

Vyvolávací cena: