Čas na serveru 11:14:49

Adolf Kašpar
Diana na lovu

Id: 2281

Diana na lovu

  •  / Diana na lovu / Adolf  Kašpar

akvarel/papír, signováno vpravo dole, datováno 1921, značně poškozený papír i malba, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2854x

Vyvolávací cena: