Čas na serveru 02:38:32

Adolf Kašpar
Lekce hudby

Id: 2235

Lekce hudby

  •  / Lekce hudby / Adolf  Kašpar

akvarel/papír, rozměr 53 x 63 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, značně poškozený papír i malba, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3622x

Vyvolávací cena: