Čas na serveru 19:15:35

Adolf Kašpar
Pohled na hory

Id: 187308

Pohled na hory

  •  / Pohled na hory / Adolf  Kašpar

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 10,3 x 14,5 cm, signováno vlevo nahoře a monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, původní účet na zadní straně

zobrazeno: 1846x

Vyvolávací cena:
800