Čas na serveru 06:18:57

Adolf Kašpar
Sklizeň brambor

Id: 99443

Sklizeň brambor

  •  / Sklizeň brambor / Adolf  Kašpar

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18,3 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 1911, paspartováno, nerámováno

zobrazeno: 2572x

Vyvolávací cena:
500

2 300