Čas na serveru 01:09:11

Adolf Kaufmann
Alpská řeka

Id: 127101

Alpská řeka

  •  / Alpská řeka / Adolf Kaufmann

olej/plátno, rozměr 53 x 79 cm, signováno vlevo dole, datováno, novodobě rámováno, plátno rentoilováno

zobrazeno: 1851x

Vyvolávací cena:

10 000