Čas na serveru 00:30:41

Adolf Kaufmann
Fjord

Id: 235802

Fjord

  •  / Fjord / Adolf Kaufmann
  •  / Fjord / Adolf Kaufmann
  •  / Fjord / Adolf Kaufmann
  •  / Fjord / Adolf Kaufmann

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

zobrazeno: 1947x

Vyvolávací cena:

4 200