Čas na serveru 07:05:26

Adolf Kaufmann
Mořský příboj

Id: 213101

Mořský příboj

  •  / Mořský příboj / Adolf Kaufmann

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na původním rámu, stav viz foto

zobrazeno: 1260x

Vyvolávací cena:

11 500