Čas na serveru 10:45:41

Adolf Kaufmann
Na Mississippi

Id: 334806

Na Mississippi

  •  / Na Mississippi / Adolf Kaufmann

olej/dřevo, rozměr 15,5 x 31 cm značeno a datováno vpravo dole, drobné nedostatečnosti v malbě, poškozený rám

zobrazeno: 5549x

Vyvolávací cena:
4 800

6 000