Čas na serveru 01:06:00

Adolf Kaufmann
Na pastvě

Id: 189105

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Adolf Kaufmann

olej/plátno, rozměr 69 x 55 cm, signováno pseudonymem vpravo dole,J. Rollin, v minulosti restaurováno, včetně opravy rámu

zobrazeno: 2133x

Vyvolávací cena:

26 000