Čas na serveru 04:19:18

Adolf Kaufmann
Na rybách

Id: 501301

Na rybách

  •  / Na rybách / Adolf Kaufmann

olej/plátno, rozměr 79 x 49 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 296x

Vyvolávací cena:

9 000