Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaAdolf Kaufmann
Na rybách
Id: 501301
olej/plátno, rozměr 79 x 49 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 91x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
2024,05-1,13,20,34,00
( 13.5.2024, 20:34:00 )
minimální příhoz 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |