Čas na serveru 00:38:42

Adolf Körber
Álin dort

Id: 84511

Álin dort

  •  / Álin dort / Adolf Körber
  •  / Álin dort / Adolf Körber
  •  / Álin dort / Adolf Körber

tempera/papír, rozměr 41 x 50 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1829x

Vyvolávací cena:
400

500