Čas na serveru 23:52:00

Adolf Körber
Vřesoviště

Id: 41609

Vřesoviště

  •  / Vřesoviště / Adolf Körber
  •  / Vřesoviště / Adolf Körber
  •  / Vřesoviště / Adolf Körber

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2425x

Vyvolávací cena:

4 301