Čas na serveru 18:59:51

Adolf Lange
Plynojem

Id: 160509

Plynojem

  •  / Plynojem / Adolf Lange
  •  / Plynojem / Adolf Lange
  •  / Plynojem / Adolf Lange
  •  / Plynojem / Adolf Lange

olej/plátno, rozměr 92 x 120 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3563x

Vyvolávací cena:

10 550