Čas na serveru 13:49:05

Adolf Lange
V pasáži

Id: 1937

V pasáži

  •  / V pasáži / Adolf Lange
  •  / V pasáži / Adolf Lange
  •  / V pasáži / Adolf Lange

olej/plátno, rozměr plátna 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve výborném stavu, v díle se zobrazuje styl malířova učitele Karla Součka

zobrazeno: 1703x

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

12.3.2015, 21:33:00

11.3.2015 22:12 3 800 Kč