Čas na serveru 04:59:17

Adolf Liebscher
Bájný motiv

Id: 319701

Bájný motiv

  •  / Bájný motiv / Adolf Liebscher

olej/plátno, rozměr 52,5 x 39 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1327x

Vyvolávací cena:
4 800

16 500