Čas na serveru 11:52:43

Adolf Liebscher
Jízda

Id: 256405

Jízda

  •  / Jízda / Adolf Liebscher
  •  / Jízda / Adolf Liebscher
  •  / Jízda / Adolf Liebscher

kombinovaná technika/plátno, průměr kruhu 27 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, otluky na rámu, vše v původním stavu

zobrazeno: 1713x

Vyvolávací cena:
3 200

4 700