Čas na serveru 18:03:53

Adolf Liebscher
Karavana

Id: 408606

Karavana

  •  / Karavana / Adolf Liebscher

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 58 x 40 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1359x

Vyvolávací cena:

29 051