Čas na serveru 05:17:46

Adolf Liebscher
Loučení

Id: 280902

Loučení

  •  / Loučení / Adolf Liebscher
  •  / Loučení / Adolf Liebscher
  •  / Loučení / Adolf Liebscher

olej/plátno, rozměr 70 x 88 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, obraz nesedí v rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2252x

Vyvolávací cena:

71 000