Čas na serveru 18:22:23

Karel Liebscher
Městečko s řekou

Id: 145409

Městečko s řekou

  •  / Městečko s řekou / Karel Liebscher

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, volně loženo, pasparta poškozena

zobrazeno: 1017x

Vyvolávací cena:
1 700

4 100