Čas na serveru 06:32:56

Adolf Liebscher
Pod ochranou Venuše

Id: 227302

Pod ochranou Venuše

  •  / Pod ochranou Venuše / Adolf Liebscher

olej/plátno, rozměr 77 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, volné plátno

zobrazeno: 2627x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 50